ÜRÜNLERİMİZ


ÜRÜNLERİMİZ




GANO EXCEL ürünleri olarak ülkemizde henüz 11 adeti kullanımda olup bu sayı en kısa zamanda artacaktır.
Bu ürüneri şöyle sıralayabiliriz;

 • GANODERMA (Kapsül)
 • Oleaf Gano Rooibos Drink (ÇAY)
 • GANO SABUN
 • GANO SCHOKOLADE (SICAK ÇİKOLATA)
 • GANOCAFÉ 3 in 1 (3’ü 1 arada kahve)
 • GANOCAFÉ CLASSIC (Klasik Kahve)
 • SUPRENO PREMIUM KAHVE (Enerji Kahvesi)
 • GANOCAFÉ MOCHA (Moka Kahvesi)
 • GANO C’REAL SPIRULINA OATS (Kahvaltılık Yulaf)
 • GANO TRANSPARENT SOAP (TRANSPARAN SABUN)
 • GANO FRESH (DİŞ MACUNU)


Bu 11 Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiler alt sayfalarda mevcuttur. 





GANODERMA (Kapsül)

GANODERMA, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak adlandırılan Ganoderman’nın 6 türünün birleşiminden imal ediliyor. Ganoderma katkısı kişinin genel zindeliğinin desteklenmesine ve vücudun doğal savunma gücünün arttırılmasına yardım ediyor.

Bu ürün kısaca mucize ilaç olarak adlandırılabilir. Bu kapsülün neredeyse iyi gelmediği hastalık yok diyebiliriz çünkü herşeyden önce vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve hücrelei yeniliyor bu sebeple bu kapsülü kullanmak için hasa olmanıza gerek yok bu kapsülü sağlıklıyken de sağlığınızı korumak için alabilirsiniz.

Bu ürün günümüzün en çaresiz hastalığı olarak bilinen KANSER tedavisi olarak kullanılmakta ve çok olumlu hatta mucizevi sonuçlar alınmaktadır. Bir çok kanser hastasının iyileştiği ve birçok tümörlü hastanın tümörünün yok olduğu örülmüştür ve bu örnekler her geçen gün atmaktadır.

Yapılan AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkan Kırmızı Reishi Mantarının 200 çeşidinin içinden en faydalı 6 çeşidini bünyesinde barındıran tek ürün Ganoderma dır.

Bir kutuda 90 adet bulunmaktadır.




Oleaf Gano Rooibos Drink (ÇAY)

Gano Excelin en önemli ürünlerindn birisi olan çayın çok önemli etkileri mevcuttur. Bu ürünü bu kadar önemli kılan özelliği taş dökmelerinde çok etkili oluşu ve antioksidan etkisiyle vücudu toksinlerden arındırma özelliğidir.

Bu ürünün e önemli ve dikkat çekici özelliği safra ve öbrek taşlarını çok kısa bir sürede mucizevi bir şekilde dömesidir hatta taşları eriterek kum halinde dökülmesini sağlar.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır. 


GANO SABUN

Ganoderma lucidum ve Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Cildinizi temizler, nemlendirir, bakımını yapar ve güzelleştirir. Cildiniz Farkı Hissedecek.

Bu sabun birçok cild hastalığına iyi gelmekte ve mantar, sedef, vitilligo gibi hastalıkları tedavi etmektedir. Yıllar boyu mantar hastalığına bulamadığı çaryi bu sabunu sadece 15 gün kullandıktan sonra bulan vakalar vardır.

Bir tanesi 100 gr ağırlığındadır.



GANO SCHOKOLADE (SICAK ÇİKOLATA)

Ganoderma lucidum özünden, kaliteli kakaodan, sütsüz kremadan ve yağı alınmış sütten formüle edilmiş besleyici ve enerji verici bir içecektir. TÜM yaş grupları için mükemmel bir içecektir.

Bu ürünün en önemli özelliği insanda kilo dengesini sağlamasıdır. Sıcak çikolata aç karnına içildiğinde kilo verdirirken tok karnına içildiğinde de kilo aldırmaktadır.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır. 




GANOCAFÉ 3 in 1 (3’ü 1 arada kahve)

Ganoderma lucidum özünden, kaliteli kahveden, sütsüz kremadan ve şekerden yapılan besleyici bir içecektir. GANOCAFÉ 3’ü 1 arada dünyada, kahve ve Ganoderma lucidum harmanı olarak ortaya çıkan ilk içecek olarak bilinir.

3 ü bir arada kahvenin lezzet olarak günlük içtiğiniz kahvelerden bir farkı olmadığını hatta daha lezzetli olduğunu denediğinizde göreceksiniz. Ayrıca marketlerden aldığınız kahvelerin içeriğini bilmeden içerek kendinize zarar vermek yerine Ganocafe içip aynı zamanda fayda görmeye ne dersiniz.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır.





GANOCAFÉ CLASSIC (Klasik Kahve)

GANOCAFÉ CLASSIC, Ganoderma lucidum özü ile zenginleştirilmiş kaliteli kahveden harmanlanmış siyah instant kahvedir. Aroması zengin ve tadı klasik olan GANOCAFÉ CLASSIC, sizi mutlu eden kahvenizdir.

Bu ürün daha ziyade şekerle arası olmayan ve hatta şeker kullunumuyunlar için üretilmiştir. Gano Klask Kahve vücuttaki şeker oranını dengeleyerek diabet hastalarında büyük etki yaratmaktadır.

Bir pakette 30 adet bulunmaktadır.



SUPRENO PREMIUM KAHVE (Enerji Kahvesi)

Supreno Premium Kahve, yumuşak ve kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır. Tongkat Ali, Ginseng ve Ganoderma lucidum özü birleşimi, orijinal aromasını muhafaza eden apayrı bir çeşni yaratmıştır. Supreno Premium Coffee, her türlü durum için mükemmel bir enerji verici içecektir.

Bu ürün yoğun bir hayat temposu olanların aradığı ilaç denebilir. Supreno Kahve dikkat dağınıklığını giderip odaklanmayı sağlayarak aynı zamanda da zindelik vererek enerjik bir hayatı sizlere sunmaktadır.

Bu ürünü diğerlrinden ayran en önemli özelliği de diğer hiçbir üründe bulunmayan Tongkat Ali adındaki, tropikal bir ağacın köklerinden elde edilen bitki özütüdür. Bu özüt sayesinde bu kahve cinsel performansı arttırır, sperm kalitesini ve saysını arttırır ve böylece kısırlık hastalığı olanlara da çok faydalı olmaktadır.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır.




GANOCAFÉ MOCHA (Moka Kahvesi)

GANOCAFÉ MOCHA, birinci sınıf kahve tozu, kakao tozu ve Ganoderma lucidumözünün benzersiz bir kombinasyonudur. Size otantik yumuşak ve kremalı kahve lezzeti sunmak üzere harmanlanmıştır. Menşe olarak yerel nitelik taşısa da lezzeti uluslararası ölçeğe ulaşmıştır.

Bu kahve insaı günlük hayatın stresinden kurtarmak için en iyi ilaçtır aynı zamanda sinir problemi olanlar içinde önemli etkileri mevcuttur. Bunların yanında unutkanlık, dalgınlık gibi problemleri olanlarında bu sorunlarına çok iyi gelmektedir.

Bir pakette 15 adet bulunmaktadır.





GANO C’REAL SPIRULINA OATS (Kahvaltılık Yulaf)

GANO C’EAL Spirulina Yulafı güne başlamanın en iyi yoludur. Ganoderma lucidum özü, spirulina, yulaf, sütsüz krema ve şeker ile zenginleştirilmiş olan ürün, ailedeki tüm bireyler için uygun olan besleyici bir gıdadır. Spirulina, vücudun günlük besin ihtiyacını karşılar. Ganoderma lucidum özü ile birleştirilerek size tüketimi son derece pratik olan mükemmel bir hazır besleyici öğün sunmaktadır.

Bir pakette 15 adet bulunmaktadır.



GANO TRANSPARENT SOAP (TRANSPARAN SABUN)

Gano Transparent Soap Ganoderma Lucidum özünden,Aloe veradan,papaya bitkisinden üretilmiştir.Cildi Nemlendirir,Beyazlaştırır ve Canlandırır. Aloe Vera Aloe vera içinde vitaminler,aminoasitler,mineraller,ve enzimler içeren yapısıyla besleyici özelliği güçlü olan bir bitkidir.
Bu ürün vücuttu derinin kırışmasını ve sarkmasını engelleyerek botoks etkisi yaratmaktadır.

Bir tanesi 100 gr ağırlığındadır.




GANO FRESH

Taze nane ve Ganoderma lucidum özünden oluşan diş macunudur. GANO FRESH dişlerinizi, dişetlerinizi ve ağzınızı her zaman temiz tutmanıza yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir. Sahip olduğu ferahlatıcı aroma ile ağzınızı her gün temiz ve ferah tutar.

Bu diş acunu aynı zamanda ağız içinde oluşan aft, pamukçuk gibi yaralarıda tedavi etme özelliğine sahiptr.

İşlevleri

Diş etlerini güçlendirir ve diş eti problemleri
Ağız Kokusu
Sigaradan kaynaklanan diş minesi üzerindeki sarılıklar.
Ağız içindeki aftlar ( pamukçuk )
Tartarlar

Bir tanesi 150 gr ağırlığındadır.

13 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. iyiakşamlar urunlerın resimler neden açılmıyor

  YanıtlaSil
 3. Gano Excel International
  Gano Excel Industries Sdn Bhd, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan köklü ve öncü şirketlerden birisidir. 1983 yılında atılan şirketin temelleri 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

  Şirketimiz, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir.Ürünlerimizin temel hammaddesi olan ‘’Ganoderma Lucidum Mantarını’’ %100 organik olarak Malezya nın kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde her 3 ayda bir 100 milyon adetin üzerinde yetiştirmekteyiz.Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir.



  Gano Excel Industries Sdn Bhd; ganoderma lucidum mantarının ekstratından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller, ganoderma lucidum mantarının ekstratı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

  Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn Bhd, yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimine ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

  Gano Excel Türkiye
  Gano Excel International ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi olarak %100 yabancı sermayeli başlamıştır. Firmamızın uluslar arası genel merkezinin yer aldığı Malezya’ da 200 ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğumuz için 2012 yılı itibariyle ülkemizde 11 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır

  Firmamızın Türkiyedeki genel misyonu günümüzün değişen ve her geçen gün daha kötüye giden Çevre koşulları – Hormonlu gıdalar –Dengesiz beslenme gibi sebeplerden dolayı oluşmuş ve oluşacak olan sağlık problemleri karşısında insanlara yardımcı olmak ve maddi anlamda hayatının akışından memnun olmayan insanlara bir çıkış fırsatı sunmaktır. Şirket temsilcisi olmk isteyenler bana ulaşsın 05383389942

  YanıtlaSil
 4. GANO EXCEL ürünleri,Kırmızı Reishi Mantarı ve Kazanç Planı ile ilgili öğrenmek istedikleriniz konusunda yardımcı olabilirim. bilgi, paylaşıldıkça çoğalır. arayın görüşelim…

  Türkiyenin neresinde olursanız olun işinizi ve ekibinizi kurmanıza yardımcı olalım… Sıfır sermaye ve sıfır riskle ve mükemmel bir kazanç planı ile network marketing yapmak istiyorsanız Gano Excel tam size göre..

  Sizleri ekibimizde görmekten memnuniyet duyariz. Bayilik işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bayilik formunda ihtiyacınız olacak olan sponsor kodum aşağıdadır…

  tel: 0 505 659 5399
  Bayi no: TR8106060

  YanıtlaSil
 5. gano excelle sağlıklı kahve tüketmek ve çok kazanç elde etmek istiyorsanız arayın görüşelim...5307882044

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,
  Sizde hızlı gelişen ve devamlı destekleyen bir organizasyonda yerinizi almak istiyorsanız, yada her türlü sorularınız için aramaktan çekinmeyin lütfen.
  Gökhan Irak
  Tel 0 507 582 58 01
  Bayi No: TR8272222

  YanıtlaSil
 8. Merhaba,
  Sizde Gano Excell iş fırsatlarından yararlanmak isterseniz, bu işin bir ekip çalışması olduğunu bilmelisiniz. Ve iyi bir organizasyon ile kısa zamanda ciddi gelirler elde edebilirsiniz. İstekli arkadaşların devamlı yanında olacak bir ekibe katılmak ya da bilgi almak için çekinmeden arayınız.
  Tuğrul Tunca
  Tel: 0 532 310 90 03

  YanıtlaSil
 9. hem kemdi sağlığınızı hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak ve ayı zaman da iyi bir kazanç elde etmek ister misiniz eğer cevabınız evetse bize katılın birlikte çalışalım detaylı bilgi almak için lütfen arayın Ganime APUL TEL 05443469676

  YanıtlaSil
 10. bu kahve falan ney ya kandırmayın insanları sacmasapan seylerle lutfen.

  YanıtlaSil