ÜRÜNLERİMİZ


ÜRÜNLERİMİZ
GANO EXCEL ürünleri olarak ülkemizde henüz 11 adeti kullanımda olup bu sayı en kısa zamanda artacaktır.
Bu ürüneri şöyle sıralayabiliriz;

 • GANODERMA (Kapsül)
 • Oleaf Gano Rooibos Drink (ÇAY)
 • GANO SABUN
 • GANO SCHOKOLADE (SICAK ÇİKOLATA)
 • GANOCAFÉ 3 in 1 (3’ü 1 arada kahve)
 • GANOCAFÉ CLASSIC (Klasik Kahve)
 • SUPRENO PREMIUM KAHVE (Enerji Kahvesi)
 • GANOCAFÉ MOCHA (Moka Kahvesi)
 • GANO C’REAL SPIRULINA OATS (Kahvaltılık Yulaf)
 • GANO TRANSPARENT SOAP (TRANSPARAN SABUN)
 • GANO FRESH (DİŞ MACUNU)


Bu 11 Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiler alt sayfalarda mevcuttur. 

GANODERMA (Kapsül)

GANODERMA, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak adlandırılan Ganoderman’nın 6 türünün birleşiminden imal ediliyor. Ganoderma katkısı kişinin genel zindeliğinin desteklenmesine ve vücudun doğal savunma gücünün arttırılmasına yardım ediyor.

Bu ürün kısaca mucize ilaç olarak adlandırılabilir. Bu kapsülün neredeyse iyi gelmediği hastalık yok diyebiliriz çünkü herşeyden önce vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve hücrelei yeniliyor bu sebeple bu kapsülü kullanmak için hasa olmanıza gerek yok bu kapsülü sağlıklıyken de sağlığınızı korumak için alabilirsiniz.

Bu ürün günümüzün en çaresiz hastalığı olarak bilinen KANSER tedavisi olarak kullanılmakta ve çok olumlu hatta mucizevi sonuçlar alınmaktadır. Bir çok kanser hastasının iyileştiği ve birçok tümörlü hastanın tümörünün yok olduğu örülmüştür ve bu örnekler her geçen gün atmaktadır.

Yapılan AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkan Kırmızı Reishi Mantarının 200 çeşidinin içinden en faydalı 6 çeşidini bünyesinde barındıran tek ürün Ganoderma dır.

Bir kutuda 90 adet bulunmaktadır.
Oleaf Gano Rooibos Drink (ÇAY)

Gano Excelin en önemli ürünlerindn birisi olan çayın çok önemli etkileri mevcuttur. Bu ürünü bu kadar önemli kılan özelliği taş dökmelerinde çok etkili oluşu ve antioksidan etkisiyle vücudu toksinlerden arındırma özelliğidir.

Bu ürünün e önemli ve dikkat çekici özelliği safra ve öbrek taşlarını çok kısa bir sürede mucizevi bir şekilde dömesidir hatta taşları eriterek kum halinde dökülmesini sağlar.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır. 


GANO SABUN

Ganoderma lucidum ve Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Cildinizi temizler, nemlendirir, bakımını yapar ve güzelleştirir. Cildiniz Farkı Hissedecek.

Bu sabun birçok cild hastalığına iyi gelmekte ve mantar, sedef, vitilligo gibi hastalıkları tedavi etmektedir. Yıllar boyu mantar hastalığına bulamadığı çaryi bu sabunu sadece 15 gün kullandıktan sonra bulan vakalar vardır.

Bir tanesi 100 gr ağırlığındadır.GANO SCHOKOLADE (SICAK ÇİKOLATA)

Ganoderma lucidum özünden, kaliteli kakaodan, sütsüz kremadan ve yağı alınmış sütten formüle edilmiş besleyici ve enerji verici bir içecektir. TÜM yaş grupları için mükemmel bir içecektir.

Bu ürünün en önemli özelliği insanda kilo dengesini sağlamasıdır. Sıcak çikolata aç karnına içildiğinde kilo verdirirken tok karnına içildiğinde de kilo aldırmaktadır.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır. 
GANOCAFÉ 3 in 1 (3’ü 1 arada kahve)

Ganoderma lucidum özünden, kaliteli kahveden, sütsüz kremadan ve şekerden yapılan besleyici bir içecektir. GANOCAFÉ 3’ü 1 arada dünyada, kahve ve Ganoderma lucidum harmanı olarak ortaya çıkan ilk içecek olarak bilinir.

3 ü bir arada kahvenin lezzet olarak günlük içtiğiniz kahvelerden bir farkı olmadığını hatta daha lezzetli olduğunu denediğinizde göreceksiniz. Ayrıca marketlerden aldığınız kahvelerin içeriğini bilmeden içerek kendinize zarar vermek yerine Ganocafe içip aynı zamanda fayda görmeye ne dersiniz.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır.

GANOCAFÉ CLASSIC (Klasik Kahve)

GANOCAFÉ CLASSIC, Ganoderma lucidum özü ile zenginleştirilmiş kaliteli kahveden harmanlanmış siyah instant kahvedir. Aroması zengin ve tadı klasik olan GANOCAFÉ CLASSIC, sizi mutlu eden kahvenizdir.

Bu ürün daha ziyade şekerle arası olmayan ve hatta şeker kullunumuyunlar için üretilmiştir. Gano Klask Kahve vücuttaki şeker oranını dengeleyerek diabet hastalarında büyük etki yaratmaktadır.

Bir pakette 30 adet bulunmaktadır.SUPRENO PREMIUM KAHVE (Enerji Kahvesi)

Supreno Premium Kahve, yumuşak ve kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır. Tongkat Ali, Ginseng ve Ganoderma lucidum özü birleşimi, orijinal aromasını muhafaza eden apayrı bir çeşni yaratmıştır. Supreno Premium Coffee, her türlü durum için mükemmel bir enerji verici içecektir.

Bu ürün yoğun bir hayat temposu olanların aradığı ilaç denebilir. Supreno Kahve dikkat dağınıklığını giderip odaklanmayı sağlayarak aynı zamanda da zindelik vererek enerjik bir hayatı sizlere sunmaktadır.

Bu ürünü diğerlrinden ayran en önemli özelliği de diğer hiçbir üründe bulunmayan Tongkat Ali adındaki, tropikal bir ağacın köklerinden elde edilen bitki özütüdür. Bu özüt sayesinde bu kahve cinsel performansı arttırır, sperm kalitesini ve saysını arttırır ve böylece kısırlık hastalığı olanlara da çok faydalı olmaktadır.

Bir pakette 20 adet bulunmaktadır.
GANOCAFÉ MOCHA (Moka Kahvesi)

GANOCAFÉ MOCHA, birinci sınıf kahve tozu, kakao tozu ve Ganoderma lucidumözünün benzersiz bir kombinasyonudur. Size otantik yumuşak ve kremalı kahve lezzeti sunmak üzere harmanlanmıştır. Menşe olarak yerel nitelik taşısa da lezzeti uluslararası ölçeğe ulaşmıştır.

Bu kahve insaı günlük hayatın stresinden kurtarmak için en iyi ilaçtır aynı zamanda sinir problemi olanlar içinde önemli etkileri mevcuttur. Bunların yanında unutkanlık, dalgınlık gibi problemleri olanlarında bu sorunlarına çok iyi gelmektedir.

Bir pakette 15 adet bulunmaktadır.

GANO C’REAL SPIRULINA OATS (Kahvaltılık Yulaf)

GANO C’EAL Spirulina Yulafı güne başlamanın en iyi yoludur. Ganoderma lucidum özü, spirulina, yulaf, sütsüz krema ve şeker ile zenginleştirilmiş olan ürün, ailedeki tüm bireyler için uygun olan besleyici bir gıdadır. Spirulina, vücudun günlük besin ihtiyacını karşılar. Ganoderma lucidum özü ile birleştirilerek size tüketimi son derece pratik olan mükemmel bir hazır besleyici öğün sunmaktadır.

Bir pakette 15 adet bulunmaktadır.GANO TRANSPARENT SOAP (TRANSPARAN SABUN)

Gano Transparent Soap Ganoderma Lucidum özünden,Aloe veradan,papaya bitkisinden üretilmiştir.Cildi Nemlendirir,Beyazlaştırır ve Canlandırır. Aloe Vera Aloe vera içinde vitaminler,aminoasitler,mineraller,ve enzimler içeren yapısıyla besleyici özelliği güçlü olan bir bitkidir.
Bu ürün vücuttu derinin kırışmasını ve sarkmasını engelleyerek botoks etkisi yaratmaktadır.

Bir tanesi 100 gr ağırlığındadır.
GANO FRESH

Taze nane ve Ganoderma lucidum özünden oluşan diş macunudur. GANO FRESH dişlerinizi, dişetlerinizi ve ağzınızı her zaman temiz tutmanıza yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir. Sahip olduğu ferahlatıcı aroma ile ağzınızı her gün temiz ve ferah tutar.

Bu diş acunu aynı zamanda ağız içinde oluşan aft, pamukçuk gibi yaralarıda tedavi etme özelliğine sahiptr.

İşlevleri

Diş etlerini güçlendirir ve diş eti problemleri
Ağız Kokusu
Sigaradan kaynaklanan diş minesi üzerindeki sarılıklar.
Ağız içindeki aftlar ( pamukçuk )
Tartarlar

Bir tanesi 150 gr ağırlığındadır.

108 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gano Excel Trakya ve İstanbul bölgesi için Üyelik distribütörlük düşünüyorsanız iletişime geçebilirsiniz Tel : 0543 858 39 80

   Sil
  2. Ekibinizi kurarsanız dehşet getirisi var irtibat 0543 858 39 80
   Kendinizde üye olabilirsiniz http://www.ganoexcelturkiye.org/ sitesinden sayfanın en altında Şimdi kayıt olun Online kayıt tıklayın bilgileri dolduruyorsunuz SPONSOR KODU: TR7539835 SPONSOR ADI Yasemin UÇAK

   Sil
 2. iyiakşamlar urunlerın resimler neden açılmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gano excel üyelik için ;
   Bora öztürk - 05325716426
   TR1324658

   Sil
 3. Gano Excel International
  Gano Excel Industries Sdn Bhd, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan köklü ve öncü şirketlerden birisidir. 1983 yılında atılan şirketin temelleri 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

  Şirketimiz, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir.Ürünlerimizin temel hammaddesi olan ‘’Ganoderma Lucidum Mantarını’’ %100 organik olarak Malezya nın kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde her 3 ayda bir 100 milyon adetin üzerinde yetiştirmekteyiz.Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir.  Gano Excel Industries Sdn Bhd; ganoderma lucidum mantarının ekstratından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller, ganoderma lucidum mantarının ekstratı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

  Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn Bhd, yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimine ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

  Gano Excel Türkiye
  Gano Excel International ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi olarak %100 yabancı sermayeli başlamıştır. Firmamızın uluslar arası genel merkezinin yer aldığı Malezya’ da 200 ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğumuz için 2012 yılı itibariyle ülkemizde 11 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır

  Firmamızın Türkiyedeki genel misyonu günümüzün değişen ve her geçen gün daha kötüye giden Çevre koşulları – Hormonlu gıdalar –Dengesiz beslenme gibi sebeplerden dolayı oluşmuş ve oluşacak olan sağlık problemleri karşısında insanlara yardımcı olmak ve maddi anlamda hayatının akışından memnun olmayan insanlara bir çıkış fırsatı sunmaktır. Şirket temsilcisi olmk isteyenler bana ulaşsın 05383389942

  YanıtlaSil
 4. GANO EXCEL ürünleri,Kırmızı Reishi Mantarı ve Kazanç Planı ile ilgili öğrenmek istedikleriniz konusunda yardımcı olabilirim. bilgi, paylaşıldıkça çoğalır. arayın görüşelim…

  Türkiyenin neresinde olursanız olun işinizi ve ekibinizi kurmanıza yardımcı olalım… Sıfır sermaye ve sıfır riskle ve mükemmel bir kazanç planı ile network marketing yapmak istiyorsanız Gano Excel tam size göre..

  Sizleri ekibimizde görmekten memnuniyet duyariz. Bayilik işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bayilik formunda ihtiyacınız olacak olan sponsor kodum aşağıdadır…

  tel: 0 505 659 5399
  Bayi no: TR8106060

  YanıtlaSil
 5. gano excelle sağlıklı kahve tüketmek ve çok kazanç elde etmek istiyorsanız arayın görüşelim...5307882044

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sıcak çikolata, moka kahvesi ve kahvaltılık yulaf ın fiyatını öğrenebilirmiyim

   Sil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Merhaba,
  Sizde Gano Excell iş fırsatlarından yararlanmak isterseniz, bu işin bir ekip çalışması olduğunu bilmelisiniz. Ve iyi bir organizasyon ile kısa zamanda ciddi gelirler elde edebilirsiniz. İstekli arkadaşların devamlı yanında olacak bir ekibe katılmak ya da bilgi almak için çekinmeden arayınız.
  Tuğrul Tunca
  Tel: 0 532 310 90 03

  YanıtlaSil
 9. hem kemdi sağlığınızı hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak ve ayı zaman da iyi bir kazanç elde etmek ister misiniz eğer cevabınız evetse bize katılın birlikte çalışalım detaylı bilgi almak için lütfen arayın Ganime APUL TEL 05443469676

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağlık mesajı veren tek sizdiniz genel de PARA ÇOK PARA :))) Sizi Tebrik ediyorum

   Sil
 10. bu kahve falan ney ya kandırmayın insanları sacmasapan seylerle lutfen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ergun bey lütfen onyargili davranmayin lütfen arastirin ve onlarca kanitlanmis yararlarini görün,
   Detayli bilgi istiyorsanız lütfen arayin
   05337324329

   Sil
 11. Yanıtlar
  1. Mrb Devrim Hn. üye olup ekibe dahil oldunuz mu?

   Sil
  2. Mrb devrim üye oldunuzmu üyelik için tlf no:05066674313

   Sil
 12. Gano excel ürünü zayıflatırmı kilo vermek isteyenler için uygunmudur uygunsa nasıl kullanmak gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsmet bey ayrintilar için lütfen arayin
   Selcuk bey
   05337324329

   Sil
  2. *GANO C’REAL SPİRULİNA OATS:Vücudun günlük besin ihtiyacını karşılar.Güne başlarken tüketilebilecek en iyi besin kaynağıdır.Aç karnına tüketildiğinde kilo vermeye,tok karnına tüketildiğinde ise kilo alımına yardımcıdır.Aynı zamanda çocuklarda kas ve kemik gelişimi,boy uzamasına,yaşlılarda ise kas ve kemik ağrılarının giderilmesinde yardımcıdır.
   İçeriği:Ganoderma Lucidum özütü,spirulina,yulaf,sütsüz krema ve şeker.
   Kullanım Şekli:Günde 1 paket, yoğurt,süt veya su ile karıştırılarak tüketilmelidir.

   ismailozdemir01@gmail.com

   Sil
 13. gano excel de sağlık kariyer bol kazanç arayın görüşelim 0554 592 56 82 amasya

  YanıtlaSil
 14. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam mümkün. Hem sağlığınızı korurken bir yandan ekonomininize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için isterseniz arayabilirsiniz.
  5448686518
  TR2513587

  YanıtlaSil
 15. yarın burada bir toplantınız var konaklayanlardan öğrendim.
  Umarım insanların yaşamına SAĞLIK olarak katkınız olur

  YanıtlaSil
 16. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 17. Alt Üyeliğimiz olmak isteyenler, ürün siparişinde bulunmak isteyenler, Lütfen ismailozdemir01@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 18. gano excel ne işe yarıyor kardeşim esrarmıdır bu kardesim herkes para para diyor yanıma gelinde biraz para vereyim size insan bir açıklar neyin ne oldugunu neye yara söyler herkese selam

  YanıtlaSil
 19. Genel olarak bilgi verilir. ürün siparişi alınır htokdemir78@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz

  YanıtlaSil
 20. Çevrenizdeki insanlara sağlık dağıtmak ve bu mutluluğu yaşarken para kazanmak isterseniz doğru adres GANO EXCEL'de Buluşalım.
  irt:0532-7251493

  YanıtlaSil
 21. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam mümkün. Hem sağlığınızı korurken bir yandan ekonomininize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için isterseniz arayabilirsiniz. 0545 445 88 28 ... tr6575818

  YanıtlaSil
 22. 5 aydır tüm ürünlerini kullanıyorum.oldukça memnunum .vücudum daha enerjik cildim lekelerden kurtuldu annemin şekeri dengelendi ve ağrıları azaldı kızımın boyu normalden fazla uzadı.bence önyargılı yaklaşmayın araştırın

  YanıtlaSil
 23. i Sayin Igein, Aiicco sigorta kredi kredi sirketi temsilcisi degilim, is için kisisel bir kredi gerekiyor? Bu e posta bize ilgileniyorsaniz eger biz,% 3 faiz oraniyla kredi vermek: Eger kredi transferi belge derhal ok ile devam etmek ( igein_h_yizevbekhai@admin.in.th )

  YanıtlaSil
 24. Have you heard of MLM Network Software from mlmappstore.us /demo Go check it out. Contact mlmappstore.us/contact-us/ for? a free demo.

  YanıtlaSil
 25. gano excel ürünleri bir harika ve kazancı bol az iş çok para sizde bu işi yapmak istiyorsanız ve ben para kazanmak istiyorum diyorsanız arayın görüşelim kesinlikle memnun kalacağınız ve ciddi anlamda para kazanabileceğiniz bir network sistemi nadir aydoğdu 05071121001

  YanıtlaSil
 26. Gano Excel - Konyaalti...
  Gano Excel'in Türkiye'de bulunan 11 çeşit ürünü, Kapsül'den, kahvesine,Shoap sabunu, diş macununa kadar hepside insan sağlığına iyi gelen ürünlerdir, her ürün Şeker hastalığından, kansere vs.iyi gelen yüzlerce vatandaşımız tarafından ellerinde bulunan tahlil sonuçları ile kanıtlanmış ürünlerdir, Sizlerde kullanmaya başladığınız zaman hemen farkını anlayacaksınız, Sağlık'dan sonra kazanç bölüm'ünü de ayrıca değerlendirmek gerekir, Sağlık + Kazanç = Gano Excel - Konyaalti... Burhan Durmaz GSM: 0532 7234799 - 0533 6185222 Konyaaltı/ANTALYA

  YanıtlaSil
 27. gano excel bursa saglıklı bir yasam bol kazanç elde etmek istiyorsanız gelin üye yapalım..RAHİM DABAK 05436787187

  YanıtlaSil
 28. Arkadaşlar,Van da bu işi yapan var mi? Ürünlerden almak istiyorum veya uyelik düşünebilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaira hmn arayın görüşelim tel:5462966553

   Sil
  2. Mrb zaira üye olmak isterseniz görüşelim tlf:05066674313

   Sil
  3. zilan hanım merhabalar van bölgesinde bayrağı bana verdiler çalışmak isterseniz iyi bir ekip olabiliriz Van da en tepede benimle olmak isterseniz bu işi hızlı bir şekilde büyütebiliriz isterseniz bi arayın görüşelim 0544 818 64 88

   Sil
 29. izmir'de yaşayan arkadaşlara ürünleri kullanmayı yada bayilik alıp bu işi yapmalarını tavsiye ediyorum.iyi çalışan bir ekibimiz var.sizlerde bu keyifli işi yapmak isterseniz 532 491 27 80 no'lu telefondan yardımcı olabilirim.26 ekim 2014 tarihinde EGE PALAS otelde gano excel'in tanıtım semineri var.Katılımlarınızı bekliyoruz....

  YanıtlaSil
 30. Izmirde Gano Excel bayisiyim.Bayi olmak isteyen izmir veya Türkiye'nin her iline bayilik verilir.beraber çalışabiliriz.05424479353

  YanıtlaSil
 31. Gano Exce üyelik için başvurabilirsiniz. Bayi No:TR6979108 Telf. 0533 3914070

  YanıtlaSil
 32. İşimizin temel amacı sağlık önce kendimiz kullanarak farkılılığı görünce sonrasında kazanç bizleri bekliyor.Arkadaşlar üyelik için başvurun ekip olalım.Telf.0533 3914070

  YanıtlaSil
 33. Merhaba Türkiye merhaba Gano excel ailesi merhaba halen üye olmayan arkadaşlar ne bekliyorsunuz saglik için bir gün zaman kalmaya bilir üye olmak isterseniz tlf:05066674313

  YanıtlaSil
 34. ali 0541 278 2208 ürünleri kullanıyorum faydalarını da size sayabilirim. üyelik konusunda da sizlere yardımcı olabılırım.

  YanıtlaSil
 35. Ayrınlı bilgi almak ve üyelik için ulaşabilirsiniz. 0537 668 77 02 Elif Gök

  YanıtlaSil
 36. Aydı ve cevresi için bilgi ve urun almak isteyenler Ali Ozkan 05432060118

  YanıtlaSil
 37. Sağlıklı bir yaşam için arayın ürünlerden hangisini isterseniz kargo ile Türkiye'nin neresine olursa gondereyim yeterki isteyin 5423276241

  YanıtlaSil
 38. bende kilo almak için sıcak çikolatasını içiyorum ama şu kahvaltılığı da yesem kilo aldırır mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. KESİNLİKLE KİLO ALDIRMADA DA VERDİRDİĞİ GİBİ YARDIMCI BİR BESİN TAKVİYESİDİR TOK KARNA TÜKETİLDİĞİNDE KİLO ALMADA SÜPER BİR YARDIMCIDIR ULAŞMAK DAHA DETAYLI GÖRÜŞMEK İÇİN HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ 0544 818 64 88

   Sil
 39. Biraz da alınan sonuçlardan bahsetseniz. Herkes üye bulma peşinde maşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi günler Burak bey,bende sizin gibi ilkbaşta bu kadar konuşulan ürünlerin sonuçlarını bizzat kendi gözlerimle görmek istedim.önce diş macununu annemde kullandım her diş fırçalamasında dişlerindeki kanamayı durduramıyordu bu sorun 1 haftabile olmadanhalloldu,her diş fırçalamasında dişlerindeki kanamayı durduramıyordu bu sorun 1 haftabile olmadan halloldu,ablamda da çayı kullanmaya başladık.Kendisine 1.5yılda beri Safrakesesi taşlarından dolayı ameliyat deniyor ama o korktuğundan dolayı kaçıyordu. Çay kullanımından sonra sabahlara kadar ağrıdan uyuyamayan ablan rahatuyuduğunu ve kendinden çamur gibi birşeylerin aktığını söyledi.Tüm bunlar benim inancımı kuvvetlendirdive bu işe başladım. bunlar benim inancımı kuvvetlendirdive bu işe başladım.Bunlar benim yakın çevremdekiler daha bunun gibi birçok vaka gözlemledim.Tüm bunlardan sonra bu işi öğrenmek ve yapabileceklerinizi görmek isterseniz tel. verebilir ve bulunduğunuz ilde bu işe başlamak için sizi yönlendirebilirim.Şimdiden hayırlısı olsun.

   Sil
 40. Gano Excel - Antalya...
  Gano Excel'in Türkiye'de bulunan 11 çeşit ürünü, Kapsül'den, kahvesine,Shoap sabunu, diş macununa kadar hepside insan sağlığına iyi gelen ürünlerdir. Sizlerde kullanmaya başladığınız zaman hemen farkını anlayacaksınız, Sağlık'dan sonra kazanç bölüm'ünü de ayrıca değerlendirmek gerekir, Sağlık + Kazanç = Gano Excel Antalya Bilgi İçin: 0532 488 13 11

  YanıtlaSil
 41. GANO EXCEL ÜYELİĞİ İÇİN
  SPONSOR ADI= NİLGÜN KİRİŞ-SPONSOR NO=TR0558783
  SPONSORUN TLF:0553 353 33 85

  YanıtlaSil
 42. gano excel' e katıldım inanın bana çok mutluyum ALLAH beni bu fırsatla tanıştıran sevgili sponsorumdan binlerce defa razı olsun sizde bu müthiş fırsattan yararlanmak için hemen arayın aramak size hiç bir şey kaybettirmez ancak çok şey kazandırabilir çok şeyi bir anda değiştirebilir 0544 818 64 88

  YanıtlaSil
 43. nasıl üye olabilirim, detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim. ürünlerden bende almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhabalar inanın bana çok ciddi sonuçlar göreceğiniz mucizevi ürünler bunlar hem üyelik hem ürün hakkında detaylı bilgi istiyorsanız 0544 818 64 88 numaralı telefondan aramanız yeterli olacaktır bu arada mesut ben

   Sil
 44. Merhabalar
  Ürünlerinizin fiyatlarını öğrenmek istiyorum ayrıca yan etkileri var mı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hiç bir yan etkisi olmayan hatta ve hatta 9 aylık kızıma bile yedirdiğim içirdiğim ürünler bunlar 3 ayrı paket halinde sahip olacağınız ürünlerin biri 285TL biri 469TL ve son paketi ise 990TL olmak üzere birer koli halinde size ulaşacaktır ayrıntılı bilgi isterseniz arayın yardımcı olmaya çalışırım mesut ben 0544 818 64 88

   Sil
 45. ARKADAŞLAR!!!! KARİYER NE OLURSA OLSUN HERKES İÇİN GEÇERLİ OLAN MÜTHİŞ TATİL FIRSATI İÇİN KOLLARI SIVAMA ZAMANI GELMİŞTİR SADECE VE SADECE 3 HATTINIZI 4500 PV YE ULAŞTIRIN SÜPER MALEZYA VE TOKYO TATİLİNE HAK KAZANIN HEMDE BUNUN İÇİN TAM 5 AY GİBİ BİR SÜRENİZ VAR BENCE BU FIRSATI DEĞERLENDİRMELİ DETAYLI BİLGİ İÇİN MUHAKKAK ARAYIN 0544 818 64 88

  YanıtlaSil
 46. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 47. arkadaşlar lütfen üyesi olmayan ve üye yapmak istemeyen ürünü deneyip görmüş bi sedef hastası bana yardımcı olablrmi yaklaşık 10 yıldır çok yaygn olmasada rahatsızlık hissettiğim sedef hastalarndan biriyim ürün gerçekten işe yarıyor mu sağlığımı bozmak istemiyorum ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BİRSEL AKGÜL Derya han.çok yakın tanıdığım var.Kendisi uzun yıllardır sedef hastası idi.kapsül ve sabununu kullandı.sonuclar çok olumlu.ben aracı olduğum için çok teşşekkür ediyor

   Sil
  2. Evet ck etkili sabun kapsul ve 3u1 arada kullanin en gec uc ayda bic birseyiniz kalmiyo yalniz duzenli kullanmaniz lazim kapsul vudunuza eristiginde yani hucreleri ele gecirdiginde isal halzizlik olacak iki yada uc gun cunku metabolizmayi hizlandiriyo kapsul kullanipda seker hastasiysaniz kan sulandirici kullaniyorsaniz kan sulandirici ozelligi oldugu icin kan sulandirici hapinizin dozajini azaltin yararini gorsenizde gormesenizde beni bilgilendirin lutfen. 05342939958 simdiden faydamiz olduysa tezekkur ederim..!

   Sil
  3. Evet ck etkili sabun kapsul ve 3u1 arada kullanin en gec uc ayda bic birseyiniz kalmiyo yalniz duzenli kullanmaniz lazim kapsul vudunuza eristiginde yani hucreleri ele gecirdiginde isal halzizlik olacak iki yada uc gun cunku metabolizmayi hizlandiriyo kapsul kullanipda seker hastasiysaniz kan sulandirici kullaniyorsaniz kan sulandirici ozelligi oldugu icin kan sulandirici hapinizin dozajini azaltin yararini gorsenizde gormesenizde beni bilgilendirin lutfen. 05342939958 simdiden faydamiz olduysa tezekkur ederim..!

   Sil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 48. Derya hanım öncelikle geçmiş olsun sedef hastası olan adanada yaşayan bir imam diz bölgesindeki yoğun yaralardan dolayı namaz bile kıldıramayacak halde iken hatta istifa etmeyi bile düşünürken bu hastalıktan tamamen kurtulmuş iyileşmiş olmasını sadece bu ürünlere borçlu inanın bana sizde kulkullandığınızda çok ciddi sonuclar aldıgınızı göreceksiniz dilerseniz daha detaylı konuşabiliriz 0544 818 64 88 mesut ben aramak size hiçbir şey kaybettirmez hiç birşey saglığımızdan önemli değildir o yüzden vakit kaybetmeyin derim

  YanıtlaSil
 49. Derya hanım öncelikle geçmiş olsun sedef hastası olan adanada yaşayan bir imam diz bölgesindeki yoğun yaralardan dolayı namaz bile kıldıramayacak halde iken hatta istifa etmeyi bile düşünürken bu hastalıktan tamamen kurtulmuş iyileşmiş olmasını sadece bu ürünlere borçlu inanın bana sizde kulkullandığınızda çok ciddi sonuclar aldıgınızı göreceksiniz dilerseniz daha detaylı konuşabiliriz 0544 818 64 88 mesut ben aramak size hiçbir şey kaybettirmez hiç birşey saglığımızdan önemli değildir o yüzden vakit kaybetmeyin derim

  YanıtlaSil
 50. Merhabalar ben behcet hastasiyim bana onereceginiz bir urununuz varmi

  YanıtlaSil
 51. Merhabalar ben behcet hastasiyim bana onereceginiz bir urununuz varmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tolga bey benımle iletişim kurabilir misiniz 0545 445 88 28 0544 578 66 34

   Sil
 52. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam mümkün. Hem sağlığınızı korurken bir yandan ekonomininize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için isterseniz arayabilirsiniz. 0545 445 88 28... 0544 578 66 34 ... tr6575818

  YanıtlaSil
 53. Detaylı bilgi için ve üyelik içinde isterseniz arayabilirsiniz. 0545 445 88 28... 0544 578 66 34 ... tr6575818

  YanıtlaSil
 54. arkadaşlar o kadar faydası var ki herhangi hiçbir yan etki yok zarar yok kanser hastası örnekleri var iyi gelen şeker hastası kilo almak isteyen zayıflamak isteyen adet düzensizlikleri herkese yardımcı ürünler isteyen herkese yardımcı olabiliriz iletişim için aksoy.behiye@gmail.com yazabilrsiniz yardımcı olabilirim..

  YanıtlaSil
 55. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 56. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 57. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 58. Gano Excel - Antalya...
  Gano Excel'in Türkiye'de bulunan 11 çeşit ürünü, Kapsül'den, kahvesine,Shoap sabunu, diş macununa kadar hepside insan sağlığına iyi gelen ürünlerdir. Sizlerde kullanmaya başladığınız zaman hemen farkını anlayacaksınız, Sağlık'dan sonra kazanç bölüm'ünü de ayrıca değerlendirmek gerekir, Sağlık + Kazanç = Gano Excel Antalya Bilgi İçin: 0532 488 13 11

  YanıtlaSil
 59. ürünlerin fiyatlarını bulamıyorum fiyat listesine nereden ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/GanoExcelTUR
   TWİİTER HESABIMIZDAN VE
   https://www.facebook.com/pages/Reishi-mantar%C4%B1-GANO-EXCEL/616011641809742?ref=aymt_homepage_panel FACEBOOK HESABINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ .

   BİLGİ İÇİN 05455172409

   Sil
 60. Vitiligo hastalığı için beni bilgilendirir misiniz 0532 7976419 recep

  YanıtlaSil
 61. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam mümkün. Hem sağlığınızı korurken bir yandan ekonomininize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için isterseniz arayabilirsiniz. 0545 445 88 28... 0544 578 66 34 ... tr6575818

  YanıtlaSil
 62. Ganoexcel in mükemmel ürünlerini kullanmak ve kazançlı iş fırsatıyla tanışmak isterseniz arayın bilgilendirelim...05312052729 Ganoexcel bayi : Sema Karataş

  YanıtlaSil
 63. Gano Excel - Antalya...
  Gano Excel'in Türkiye'de bulunan 11 çeşit ürünü, Kapsül'den, kahvesine,Shoap sabunu, diş macununa kadar hepside insan sağlığına iyi gelen ürünlerdir. Sizlerde kullanmaya başladığınız zaman hemen farkını anlayacaksınız, Sağlık'dan sonra kazanç bölüm'ünü de ayrıca değerlendirmek gerekir, Sağlık + Kazanç = Gano Excel Antalya Bilgi İçin: 0532 488 13 11

  YanıtlaSil
 64. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam mümkün. Hem sağlığınızı korurken bir yandan ekonomininize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için isterseniz arayabilirsiniz. 0545 445 88 28... 0544 578 66 34 ... tr6575818

  YanıtlaSil
 65. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 66. Arkadaslar İzmir de oturan kimler var gano excelde......

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. izmirde gano excele ulaşmak mı istiyorsunuz yardımcı olabilirim size 05351028802 irtibata geçmeniz yeterlidir,iyi günler

   Sil
 67. GanoExcel ile hem sağlığınız hem de hayatınız değişsin.
  Sedef
  Behçet
  Ekzama
  Mantar
  gibi daha bir sürü deri hastalıklarına
  aynı zaman da Diabet(Şeker Hastalığı) Kalp ve Damar Hastalığı Kanser Tansiyon Kolestrol tüm bu hastalıklar için kesin çözüm ve büyük iş fırsatı...

  YanıtlaSil
 68. Bilgi ve bayilik için.......

  https://www.facebook.com/pages/Reishi-mantar%C4%B1-GANO-EXCEL/616011641809742?ref=aymt_homepage_panel FACEBOOK HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
  https://twitter.com/GanoExcelTUR TWİTTER HESABINDAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.  0545 5172409

  YanıtlaSil
 69. arkadaşlar kısaca size her türlü mutlulugu sunuyor sağlık demek mutluluk demek saglık demek huzur demek sağlık demek para kazanmak demek gano excel için bilgi almak ve görüşmek isteyenleri beklerim. 0542 592 76 18

  YanıtlaSil
 70. 15 gün önce tanıdığım sayesinde bu işle buluştum ve 15 günlük kazancım 146 TL ek gelir etmek isteyenlerin bana ulaşmasını rica ederim 05351028802 Aytaç Avcı
  Distribütör kodum:TR2427908

  YanıtlaSil
 71. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 72. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 73. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam ve bol kazançlı bir hayat yaşamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. 05532307342 Çisem KARATAŞ

  YanıtlaSil
 74. Gano excel ile sağlıklı bir yaşam ve bol kazançlı bir hayat yaşamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. 05532307342 Çisem KARATAŞ

  YanıtlaSil
 75. Fatih İstanbul da gano excel hakkinda merak ettikleriniz siparis vermek istedikleriniz ve uye olup gano excelin faydalarindan yararlanmak icin IRTIBAT NUMARASI: 0542 374 43 71......

  YanıtlaSil
 76. Kocaeliden gano excelle sağlıklı kahve tüketmek ve çok kazanç elde etmek istiyorsanız arayın görüşelim...Bayilik almak isteyenlere yardımcı olalım
  iletişim : NİHAT TÜRKEL 05412470626 saglıklı gunler ...

  YanıtlaSil
 77. Merhaba arkadaşlar ürünler evinize girdiğinde bu yana eşimin ve benim enerjimiz muhteşem bir şekilde yükselişe geçti kahveleri sabunlarini Kapsüller dis macunu müthiş kaliteli özellikle enerji kahvesini evliliği monotonlasmis çiftlere şiddetle tavsiye ediyorum daha detaylı bilgi almak isteyen sponsor kodum tr8542984 telefon numaram 0537 473 38 72

  YanıtlaSil
 78. Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa Seçtiğiniz herhangi bir ülkede yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

  Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

  Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

  YanıtlaSil
 79. Merhaba,
  Bankalar bir kredi elde etmek için size dönüyor,
  Şirketim size yardımcı olması için endişelenmeyin.
  Her çeşit krediler
  Minimum 10,000,00 TL'den 20 milyon TL'ye
  Şimdi kredi başvurusunda bulunun.
  Iletişim e-posta bağlantısı: kesteronlineservice@gmail.com

  Saygılarımızla.
  Şirket

  YanıtlaSil